godziny otwarcia:
pn.-pt. 08:30-16:30

Nasze usługi

Nasz serwis wyposażony jest w nowoczesne narzędzia umożliwiające profesjonalną i szybką obsługę. Świadczymy usługi:

Wymiana opon

Nasz serwis wyposażony jest w nowoczesne narzędzia umożliwiające profesjonalną i szybką wymianę opon, zgodną z zaleceniami producenta. Usługa polega na zdjęciu kół z auta, sprawdzeniu stanu opon montowanych, wymianie opon na felgach, ustawieniu odpowiedniego ciśnienia, wyważeniu kół oraz finalnym montażu kół. Po zakończeniu usługi, za pomocą klucza dynamometrycznego, sprawdzamy poprawność dokręcenia wszystkich śrub lub nakrętek. Nasz serwis zajmuje się wymianą opon osobowych, terenowych, dostawczych, a także opon typu Run On Flat ( RFT ), na felgach do 24 cali i szerokości 13 cali.

UWAGA! Zaleca się sprawdzenie dokręcenia kół po przejechaniu ok. 50 km.

Wymiana kół z wyważeniem

Usługa polega na zdjęciu kół z auta, wyważeniu, ustawieniu odpowiedniego ciśnienia oraz ponownego montażu kół na samochód. Po zakończeniu usługi, za pomocą klucza dynamometrycznego, sprawdzamy dokręcenie wszystkich śrub lub nakrętek.

UWAGA! Zaleca się sprawdzenie dokręcenia kół po przejechaniu ok. 50 km.

Naprawa opon

Usługa naprawy opon wygląda identycznie jak usługa wymiany opon, z tą różnicą, że następuje naprawa opony kołkiem lub łatką. Naprawiamy opony osobowe, terenowe i dostawcze.

Depozyt opon

Usługa przechowania opon lub kół na sezon. Opony przechowujemy w odpowiednim miejscu, z dala od źródeł ciepła oraz urządzeń powodujących iskrzenie i wyładowania elektryczne. Opony oddane w depozyt znajdują się w suchym oraz chłodnym pomieszczeniu.

Prostowanie i naprawa felg

Wszelkiego rodzaju dziury, krawężniki lub uskoki na drodze mogą powodować odkształcenie felgi. Krzywa powoduje zwiększone wibracje podczas jazdy. Nasz serwis pracuje na specjalnej maszynie do prostowania - krzywa felga montowana jest na krążkach odpowiednio dobranych i odpowiadających rozmiarami piasty do danego samochodu oraz ilości otworów w feldze.

Wymiana czujników TPMS

Posiadamy odpowiednie narzędzia do programowania, kopiowanie i montażu czujników TPMS. Na miejscu posiadamy uniwersalne czujniki, które pasują do 95% europejskich i japońskich samochodów.

Utylizacja opon

W naszym serwisie zajmuje się legalnym i ekologicznym utylizowaniem zużytych opon osobowych, terenowych i dostawczych ( nie utylizujemy opon ciężarowych, rolniczych i OTR ).

Techniczne mycie kół

Mocno zabrudzone felgi uniemożliwiają dokładne wyważenie kół. Nasz serwis posiada specjalistyczną myjkę do technicznego mycia kół.

Ponadto w naszej ofercie posiadamy: worki na opony, zawory gumowe i metalowe, kołpaki, płyn do spryskiwaczy letni i zimowe, wycieraczki w zestawach dedykowanych lub jako pojedyncze sztuki, pióra wycieraczek na tył.